Prázdninový provoz 2023

Informace rodičům k prázdninovému provozu 2023

Rozpis prázdninového provozu v Mateřských školách ve Valašské Meziříčí i pokyny k zápisu do náhradních MŠ budou vyvěšené na informačních nástěnkách pro rodiče a web. stránkách MŠ

• Do 31.03.2023 budeme zjišťovat zájem o prázdninový provoz.

• Žádosti na prázdninový provoz si vyzvednete na třídách nebo vytisknete z webových stránek.

• Vyplněné a podepsané žádosti odevzdáte třídním učitelkám do pátku 21.04.2023 k potvrzení.

• Potvrzené žádosti od ředitelky MŠ Vám třídní učitelky předají v termínu 24.04. – 26.04.2023

• Žádosti do náhradní MŠ si podáváte sami !!!!

• Termín podání žádosti do náhradní MŠ je určený na 27. DUBNA 2023, v době od 8.00 – 15.00 hod. (bližší informace najdete na stránkách dané MŠ).

• Školné i stravné se hradí na místě (hned !!!) nebo převodem dle dohody.

Prázdninový provoz je určen především pro děti zaměstnaných rodičů. Proto bych Vás požádala, o zvážení, zda budete prázdninový provoz potřebovat, neboť kapacita mateřských škol je omezena. Chápeme složitost této situace a současně děkujeme za vstřícnost těm rodičům, kteří dokáží využít všech možností k péči o děti jiným způsobem než pobytem v mateřské škole.

Budete-li potřebovat jakékoliv další informace k prázdninovému provozu, obraťte se prosím na ředitelku MŠ

Jarmilu Děrkasovou, tel.: 739 077 448

Předem děkuji za spolupráci