O mateřské škole

Vítejte v naší školičce

S úsměvem do školky, s úsměvem domů,
potěšit srdíčko, to patří k tomu.

Mateřská škola Seifertova je předškolní zařízení s celodenním provozem a kapacitou 170 dětí. Má sedm tříd, z toho jednu předškolní, čtyři třídy běžného typu a dvě třídy logopedické pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Mateřská škola se nachází v klidné části města a je obklopena rozlehlou a nově vybavenou zahradou v přírodním stylu. Třídy jsou vybaveny nadstandartním množstvím hraček a vzdělávacích pomůcek. Jsme škola pro všechny děti a rodiče, kterým záleží na kvalitním předškolním vzdělávání. Podporujeme úzkou spolupráci s rodiči na základě partnerství, důvěře, otevřenosti, vstřícnosti, porozumění a respektování.

Filosofie Mateřské školy

• Chceme dětem zajistit příjemný pobyt, klidné zázemí, pocit bezpečí a lásky, radosti i poučení během doby, kterou ve školce tráví.
  • Chceme dětem ukázat svět takový, jaký je – není černý ani bílý, ale krásně barevný, je dobrý i zlý, veselý i smutný, tak jako v pohádce  „ Kouzelná školička otvírá dětská srdíčka“
  • Chceme, aby naše škola zůstala školou „mateřskou“ a děti chodily s úsměvem do školky a s úsměvem domů.
  • Chceme dětem otevírat svět s láskou tak, aby na naši školičku rády vzpomínaly.

Co nabízíme?

• Individuální přístup a rodinnou atmosféru
  • Intenzivní logopedickou péči a logopedickou prevenci
  • Speciální poradenství, služby a konzultace pro rodiče